پشت پرده فروش افسانه ای Avengers: Infinity War 2018

حتما شنیدی فیلم های ابرقهرمانی مارول استودیو با سبک های آخرالزمانی داره به سرعت رشد می کنه و به فروش می رسه ولی هیچ کدام مانند Avengers: Infinity War با اینکه فروش میلیاردی داشتن ، نتونستن به گرد چای این فیلم برسند .


خوب سوال ما اینه :


چرا انتقام جویان:جنگ ابدیت همچین فروشی کرد ؟


این موضوع دلایلی مختلفی داره که ما 3 تا از مهمترین دلایل رو براتون بازگو می کنیم .


دلیل اول : برند شدن شرکت مارول استودیو

این شرکت که سالهاست داره کار می کنه و توانسته نام خوبی برای خودش دست و پا کنه این شرکت از سال 2007 شروع ب کار کرده و توانسته عناوین عجیبی برای خودش بدست بیاره.

ناگفته نماند همکاری این شرکت با کمپانی والت دیزنی به رشد و شکوفایی آنها کمک بسیاری کرده است .


دلیل دوم : استفاده از داستان های ابرقهرمانی

کمپانی مارول با شناخت و درک بهتر مخاطبین سراسر جهان به این مهم دست یافت که مردم از شخصیت های ابرقهرمانی با نیروهای عجیب و غریب استقبال می کنند و بر همین اساس توانست با استفاده از نویسندگان قوی و بازیگران هنرمند و جلوه های ویژه تمامی تخیلات را به تصویر بکشد و مخاطبین بی شماری به سمت خود جذب کند .


دلیل سوم : شخصیت سازی مداوم از سال 2007 تا 2018

با شروع کار مارول استودیو و استارت مرد آهنی 1 و هالک شگفت انگیز ، قهرمان سازی های این شرکت شروع شد و در سال 2018 ما شاهد 11 ابر قهرمان بودیم که همگی در یک فیلم جمع شده و دنیای بی نظیری از ابر قهرمانان را شکل داده اند .

اسامی ابر قهرمانان

مرد آهنی ، هالک ، کاپیتان آمریکا ، ثور ، مرد مورچه ای ، مرد عنکبوتی ، زنبورک ، دکتر استرنج ، پلنگ سیاه و ...


هر کدام از این شخصیت ها فروش میلیاردی به همراه دارد ، لذا اگر این شخصیت ها در کتار هم جمع شوند سیل جمعیت را به سینما خواهند آورد .


منتظر نظرات شما عزیزان هستیم .


منبع : فارس شو


/ 0 نظر / 14 بازدید